HAKKIMIZDA

Özcan Silver

CSF Group bünyesinde gümüş ve saat sektöründe iç piyasa ve dış piyasada toptan satış faaliyeti gösteren firmalardan oluşan bir gruptur. İlk firmamız Özcan Silver’ın temelleri 1969’da atılmıştır. O yıllarda sektörde üretim ile başladığımız hizmete 1995 yılında pazarlama birimlerinin kurulmasıyla birlikte aktif olarak toptan satış faaliyeti de göstermeye başladık. İç piyasada gerçekleştirdiğimiz toptan satışımızın dış pazarda da gelişme göstermesi ile ilerleyen süreçte İstanbul’da 1200 m²'lik bir alana kurulmuş olan gümüş zincir fabrikamız ile üretimimizi hızlandırdık. Aynı dönemde gümüş sektöründe iç ve dış pazarda hizmet verdiğimiz toptan satış faaliyetini, saat üretim ve toptan satış tarafında da gerçekleştirmek amacıyla saat sektörüne adım attık. CSF Group, bugün dünyanın 72 ülkesine ihracat yapmakta ve aynı zamanda yurt dışında İtalya, Rusya, Hong Kong, Polonya, Kazakistan, Litvanya, İngiltere, Sırbistan, Dubai, Yunanistan, Amerika fuarlarıyla birlikte yurt içi tüm sektör fuarlarına katılım gerçekleştirmektedir.

Ürün çeşitliliğimiz farklı yaş grupları ve zevklere hitap eden koleksiyon ve takı gruplarından oluşmaktadır. Çocuk takılarından 40 yaş ve üstü kadın & erkek müşterilerimize yönelik modellere yer vermekteyiz.

CSF Group bugün 50 yılı aşkın tecrübesiyle, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren yapısıyla gümüş takı sektöründe lider isimler arasında yer almaktadır. İç ve dış piyasada CSF Group olarak kazanmış olduğumuz başarılar ödüllerle tescillenmektedir.